Zakończyliśmy sprzedaż mieszkań!

Każde z 344 nowych mieszkań w budynkach zlokalizowanych u zbiegu ulic Naramowickiej i Serbskiej ma już swojego właściciela. Wszystkim mieszkańcom życzymy, by każdy dzień na Nowych Kosmonautów przynosił wiele radości i pozytywnych doświadczeń.

Budowa osiedla trwała ponad 2 lata i przebiegała zgodnie z planem. Mieszkańcy szczególnie doceniają bogatą infrastrukturę dzielnicy Winogrady i szeroką ofertę handlowo-usługową. Tu wszystko jest pod ręką! Bliskość terenów zielonych: Parku Cytadela, Wartostrady, czy Parku Szelągowskiego sprawia, że wielbiciele spędzania czasu na świeżym powietrzu nie mogą się nudzić. Możliwości komunikacyjne udoskonali dodatkowo nowo budowana linia tramwajowa na Naramowice, przebiegająca tuż obok osiedla.


Co wyróżnia osiedle Nowych Kosmonautów? Prócz nowoczesnej architektury i atrakcyjnych układów lokali jest to z pewnością duża ilość przeszkleń, zapewniająca doskonałe naświetlenie mieszkań, a także wspaniały widok na panoramę Poznania, wyjątkowo efektowny z wyższych pięter. Każde mieszkanie wyposażone zostało w miejsce do wypoczynku – balkon, loggię, taras bądź ogródek. Pod inwestycją wybudowano podziemną halę garażową.


Pamiętaliśmy również o najmłodszych – to dla nich powstał kolorowy plac zabaw wraz z muralem o powierzchni ponad 150 m kw.
Stworzyliśmy domy dla wielu rodzin, mieszkania dla studentów, apartamenty dla osób o różnorodnych potrzebach. Cieszymy się, że każdy z lokatorów osiedla znalazł dla siebie idealne miejsce do życia.