Pozycjonowanie i reklama w Google

https://widoczni.com/

 

Widoczni to agencja marketingu internetowego z Poznania, która działa w branży marketingu internetowego od 1999 r. Specjalizuje się przede wszystkim w pozycjonowaniu stron, ale oferuje również szeroki zakres usług związanych z reklamą i promocją firm w sieci. Specjaliści agencji widoczni zdobyli certyfikaty Google Adwords i Analytics. Agencję tworzy zespół specjalistów z zakresu pozycjonowania, optymalizacji konwersji, Google Adwords, content marketingu oraz innych obszarów online marketingu.

Oferta agencji widoczni skierowana jest zarówno do firm o zasięgu lokalnym, do sklepów internetowych, jak i do ogólnopolskich i międzynarodowych korporacji.

Pośród usług agencji znajdują się:

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

Jedną z najskuteczniejszych usług jest pozycjonowanie szerokie, które jest kompleksowym działaniem, opartym na frazach z długim ogonem. Usługa rozpoczyna się analityką strony internetowej. Działaniom pozycjonowania towarzyszy optymalizacja współczynnika konwersji, dlatego efektem jest nie tylko pozyskanie przez witrynę wysokich pozycji na pierwszej stronie Google, ale przede wszystkim pozyskanie trafnych odwiedzin zakończonych konwersją – transakcją lub złożeniem zapytania przez potencjalnych klientów. Zobacz więcej na: https://widoczni.com/pozycjonowanie-stron/

Linki sponsorowane – kampanie reklamowe Google Adwords

Jako Google Partner z certyfikatami Adwords, agencja widoczni realizuje kompleksowy zakres usług Adwords. Realizuje reklamy w Google, na setkach popularnych portali, które wyświetlają reklamy, na urządzeniach mobilnych, a także w systemie Google Zakupy. Agencja oferuje także remarketing, czyli reklamy wyświetlane użytkownikom, którzy już odwiedzili wcześniej stronę klienta. Korzyścią usług Adwords jest model rozliczenia za kliknięcia w reklamę, a nie za samo wyświetlenie. Linki sponsorowane Google Adwords dają natychmiastowy efekt w postaci widoczności strony w top 10 Google, dlatego pozwalają w szybki sposób dotrzeć do potencjalnych klientów. Sprawdź ofertę na: https://widoczni.com/kampanie-adwords/

Pozycjonowanie sklepów internetowych w Google

Agencja widoczni prowadzi opłacalne pozycjonowanie sklepów internetowych. W następstwie działań SEO, sklepy internetowe zdobywają większą liczbę odwiedzin, a w efekcie także większą sprzedaż. Obok standardowych działań optymalizacyjnych, pozycjonowanie dla sklepów obejmuje także:

  • tworzenie unikalnych i wartościowych opisów produktów
  • zwiększenie użyteczności sklepu
  • optymalizację współczynnika konwersji i wiele innych.

Najważniejszym efektem pozycjonowania sklepu nie jest pozyskiwanie ruchu w sklepie, ale pozyskanie sprzedaży. Dlatego rezultaty działań liczone są w postaci zysku ze sprzedaży.

Agencja oferuje klientom także takie działania jak:

  • kampanie reklamowe na Facebooku i marketing w mediach społecznościowych
  • optymalizacja konwersji
  • projektowanie i realizacja serwisów www

Misja agencji to budowanie zysku klientów, dzięki sile marketingu internetowego.