Nowe mieszkania dla studentów

Poznań to miasto studenckie, w którym funkcjonują 4 uczelnie publiczne i wiele prywatnych. NOWYCH KOSMONAUTÓW oferuje nowe mieszkania dla studentów na poznańskich Winogradach, które z pewnością spełnią ich oczekiwania zarówno pod względem lokalizacji, jak i udogodnień. Wśród naszych propozycji znajdują się kawalerki, ale także mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań z rynku pierwotnego.

Atrakcyjna lokalizacja

Mieszkania deweloperskie dla studentów znajdują się w poznańskiej dzielnicy Winogrady, tuż przy skrzyżowaniu ulic Serbskiej z Naramowicką. Bliskość przystanków autobusowych oraz tramwajowych gwarantuje dobrą komunikację miejską dla osób studiujących na Uniwersytecie Przyrodniczym, Uniwersytecie Ekonomicznym, Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, Uniwersytecie Artystycznym, a także w prywatnych szkołach i uczelniach. Dla zmotoryzowanych mieszkańców przygotowaliśmy miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej, dzięki czemu nie będą musieli martwić się oni o parking dla samochodu, skutera czy motocyklu. Atrakcyjna lokalizacja dla studenta to jednak nie tylko dogodny dojazd do uczelni – mieszkania przy skrzyżowaniu Serbskiej i Naramowicką są również dobrze skomunikowane z tętniącym życiem Starym Rynkiem, znajdującym się nieopodal centrum handlowym, czy kinem. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe wraz z trasą wzdłuż Warty – „wartostradą”, a także plaża miejska na Szelągu – doskonałe miejsce do odpoczynku.

Mieszkania dla studentów na Winogradach

Mieszkania (zarówno wielopokojowe, jak i kawalerki) na sprzedaż, dostępne w naszej ofercie to lokale o funkcjonalnym układzie z balkonem, tarasem lub prywatnym ogródkiem. Zróżnicowanie pod względem metrażu, układu, ilości pokojów to możliwość dopasowania mieszkania do indywidualnych potrzeb zarówno dla tych, którzy szukają mieszkania dla siebie, jak i tych, którzy myślą o kupnie mieszkania na wynajem. Mieszkania na sprzedaż na osiedlu NOWYCH KOSMONAUTÓW to doskonały wybór dla studentów!