Komfortowe mieszkania dla singli w Poznaniu

NOWYCH KOSMONAUTÓW oferuje komfortowe mieszkania dla singli na poznańskich Winogradach. Mieszkania z rynku pierwotnego zlokalizowane są tuż przy dobrze znanym poznaniakom Osiedlu Kosmonautów. Wśród propozycji znajdują się kawalerki, a także większe mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe mieszczące się w 3 wielopiętrowych budynkach tuż przy skrzyżowaniu ulic Serbskiej z Naramowicką. Atrakcyjna lokalizacja, świetna komunikacja, bogata infrastruktura– inwestycja na poznańskich Winogradach zapewnia to, i wiele więcej.

Lokalizacja nowych mieszkań na sprzedaż

Oferowane przez nas lokale, zarówno wielopokojowe mieszkanie, jak i kawalerki na sprzedaż, to lokale o funkcjonalnym układzie pomieszczeń z balkonem, tarasem lub prywatnym ogrodem, znajdujące się na Winogradach, tuż przy skrzyżowaniu ulic Serbskiej z Naramowicką. Znajdujące się w niedalekiej odległości od inwestycji tereny zielone, parki i ścieżki rowerowe zachęcają do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Z osiedla NOWYCH KOSMONAUTÓW szybko dostać się można również na tętniący życiem Stary Rynek, do centrum handlowego oraz na zlokalizowaną nad Wartą plażę miejską. Planowana nowa linia tramwajowa na Naramowice z pewnością jeszcze bardziej uatrakcyjni możliwości komunikacyjne okolicy.

Nowe mieszkania dla singli

Oferujemy nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Poznaniu, zróżnicowane pod względem układu i metrażu: najmniejsze kawalerki o powierzchni 28m² i większe mieszkania nawet do 103m². Jesteśmy pewni, że spełnią one oczekiwania różnych osób – zarówno tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój, jak i tych, dla których bliskość tętniącego życiem centrum jest jednym z istotniejszych kryteriów lokalizacyjnych. Mieszkania na sprzedaż dla singli na Winogradach to Twój krok w lepszą przyszłość!