Nowe mieszkania dla seniorów w Poznaniu

Mieszkania dla osób starszych powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Nowe mieszkania dla seniorów zlokalizowane na osiedlu NOWYCH KOSMONAUTÓW w Poznaniu spełniają wszelkie wymagania zarówno starszych par, jak i osób, które mieszkają same. Winda wewnątrz budynku, podziemna hala garażowa, dobra komunikacja z centrum – to tylko niektóre z zalet, które posiadają nowe mieszkania dla seniorów na sprzedaż.

Atrakcyjna lokalizacja mieszkań

NOWYCH KOSMONAUTÓW to osiedle zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Serbskiej z Naramowicką na poznańskich Winogradach, tuż obok znanego mieszkańcom Poznania osiedla Kosmonautów. Jest ono dobrze skomunikowane z resztą miasta – w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, niecałe 2 km dalej PST. Tuż przy osiedlu planowana jest również rozbudowa trasy tramwajowej, co jeszcze bardziej usprawni komunikację publiczną. W bliskiej okolicy znajdują się parki i trasy spacerowe, a także markety i sklepy spożywcze. Blisko stąd też do galerii handlowej, apteki, przychodni lekarskiej oraz placówek medycznych.

Mieszkanie dla seniora w Poznaniu

Mieszkania deweloperskie w Poznaniu dostępne w naszej ofercie to lokale, które można w pełni dostosować do indywidualnych potrzeb każdego seniora. Funkcjonalny układ oraz zróżnicowanie pod względem metrażu i ilości pokoi umożliwiają wybór lokalu, w którym mieszkać się będzie wygodne i przyjemne. Wśród naszych propozycji mieszkań na sprzedaż znajdują się kawalerki, a także większe mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe wyposażone w balkon, taras lub prywatny ogródek.