Nowe mieszkania dla rodzin w Poznaniu

Mieszkanie dla rodziny powinno być przede wszystkim funkcjonalne i spełniać jej potrzeby. Zarówno duże mieszkania czteropokojowe w Poznaniu, jak i mniejsze 3- lub 2-pokojowe lokale oferowane przez Monday Development to mieszkania o funkcjonalnym układzie, który pozwala na dostosowanie pomieszczeń do potrzeb rodzin z dziećmi w różnym wieku. Winda wewnątrz budynków, podziemna hala garażowa, parki, przedszkola i szkoły w pobliżu – to tylko niektóre z zalet, które posiadają mieszkania dla rodzin na sprzedaż dostępne w naszej ofercie.

Atrakcyjna okolica mieszkań w Poznaniu

Mieszkania deweloperskie dla rodzin oferowane przez Monday Development znajdują się na osiedlu NOWYCH KOSMONAUTÓW w Poznaniu, zlokalizowanym przy zbiegu ulic Serbskiej i Naramowickiej na Winogradach – tuż obok znanego poznaniakom osiedla Kosmonautów. W pobliżu znajdują się parki oraz trasy rowerowe. Blisko stąd do „wartostrady” czy plaży miejskiej – lokalizacja sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu! Niedaleka okolica to także galerie handlowe, sklepy spożywcze, przychodnie, przedszkola i szkoły.

Mieszkania na sprzedaż dla rodzin

Mieszkanie trzypokojowe, a może większe? Zamknięta, czy otwarta kuchnia? Zróżnicowanie pod względem metrażu i układu poszczególnych lokali umożliwia wybór mieszkania idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdej rodziny. Niektóre mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają mały, prywatny ogródek, te znajdujące się na wyższych kondygnacjach – balkon lub taras. NOWYCH KOSMONAUTÓW to dobry krok w przyszłość dla Ciebie i Twoich bliskich!