Inwestycja Nowych Kosmonautów

OSIEDLE NOWYCH KOSMONAUTÓW

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu nowe osiedle, które powstanie w poznańskiej dzielnicy Winogrady, w bezpośrednim sąsiedztwie i jako naturalna kontynuacja istniejącego już Osiedla Kosmonautów. To doskonale znana wszystkim Poznaniakom lokalizacja. Osiedle NOWYCH KOSMONAUTÓW powstanie u zbiegu ulic Naramowickiej i Serbskiej, w miejscu świetnie skomunikowanym z centrum miasta, z bogatą infrastrukturą: handlową, usługową, oświatową czy kulturalnorozrywkową tuż obok. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się park Cytadela oraz “Wartostrada” z plażą miejską. Na Stary Rynek można dostać się w niecałe 15 minut samochodem lub komunikacją publiczną. Wszystkie te udogodnienia bezpośrednio przełożą się na komfort codziennego życia przyszłych mieszkańców osiedla. 

     

Mieszkania deweloperskie na Winogradach – szczegóły oferty

Nowe osiedle składa się z 3 budynków, w których mieszczą się w sumie 344 komfortowe mieszkania, zróżnicowane pod względem metrażu. Znaleźć tu można zarówno kawalerki, jak i większe mieszkania, 2-3 i 4-pokojowe. Oferta mieszkaniowa spełni więc wymagania rodzin, seniorów, singli czy studentów. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony, loggie lub tarasy. Do lokali znajdujących się na parterze przynależą ogródki.

  

Dodatkowo w inwestycji zaplanowano m.in.:

  • podziemną halę garażową z miejscami postojowymi
  • komórki lokatorskie
  • plac zabaw
  • wjazd na posesję ograniczony szlabanem 

W pierwszym etapie powstaną dwa budynki. Ich budowa już się rozpoczęła. Pierwszy z nich zostanie ukończony pod koniec 2019 roku.

NOWYCH KOSMONAUTÓW to Twój krok w lepszą przyszłość!