Mieszkania na Winogradach – znajdź swój kąt

Naramowicka oraz Serbska to dwie ulice krzyżujące się w północnej części miasta, na poznańskich Winogradach. Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest nieduża odległość od centrum miasta oraz doskonałe połączenie komunikacyjne z innymi dzielnicami. Doskonałe sąsiedztwo stanowią liczne punkty usługowo-handlowe w okolicy, park miejski, czy miejska plaża nad Wartą. To dlatego powstające tu nowe mieszkania deweloperskie stanowią doskonałe miejsce dla osób szukających w Poznaniu własnego “M”.

Nowe mieszkania na Naramowickiej/Serbskiej – Twój adres

Nowe osiedle mieszkań powstające w Poznaniu u zbiegu ulic Naramowickiej i Serbskiej posiada wiele zalet, na które warto zwrócić uwagę szukając idealnego miejsca do zamieszkania. Świadomość tych korzyści z pewnością pomoże Państwu w podjęciu decyzji podczas szukania nowego mieszkania na sprzedaż w północnej części Poznania. Są to m.in.:

  • Doskonałe połączenie z centrum miasta – zaledwie 15 minut wystarczy, aby dotrzeć na Stary Rynek samochodem lub komunikacją miejską;
  • Bliskość sklepów spożywczych, galerii handlowych, placówek edukacyjnych,
  • Niewielka odległość od parków miejskich, w których można spędzać wolny czas,
  • Duża ilość tras rowerowych – dla fanów aktywnego wypoczynku.

W okolicy tej doskonale odnajdą się zarówno rodziny z dziećmi, pary planujące założenie rodziny, seniorzy oraz single. Nie zabraknie rozrywek dla amatorów spędzania czasu na świeżym powietrzu, a kinomaniacy i fani zakupów również będą mieć powody do radości. Słowem, każdy znajdzie w pobliżu coś dla siebie.

Mieszkania na sprzedaż przy Naramowickiej/Serbskiej

Jeśli szukasz dobrego adresu w Poznaniu zainteresuj się nowymi mieszkaniami, jakie powstają na osiedlu Nowych Kosmonautów u zbiegu Naramowickiej oraz Serbskiej. W ofercie sprzedażowej znajdziesz zarówno kawalerki, jak i większe mieszkania, zarówno 2, 3 jak i 4 pokojowe.