Monday Development sp. z o.o. to firma deweloperska obecna na poznańskim rynku nieruchomości nieprzerwanie od 2003 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności wybudowała i oddała do użytku ponad 1000 mieszkań oraz 4 tys m2 powierzchni biurowej. Firma znana jest z realizacji zarówno kameralnych projektów jak i większych kompleksów mieszkaniowych. Marka Monday Development szczególnie kojarzona jest z ciekawą architekturą oraz wysoką jakością wykonania. Świadczy o tym m.in. otrzymana nominacja do nagrody im. Jana Baptysty Quadro za projekt inwestycji Kamienica Wildecka.

Spółka jest częścią grupy Unidevelopment S.A. Natomiast generalnym wykonawcą robót na inwestycjach jest jedna z obecnie największych firm budowlanych w Polsce – Unibep SA. To spółka funkcjonująca na rynku od 70 lat, od 2008 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Skład Zarządu Monday Development sp. z o.o.:

  • Zbigniew Gościcki – Prezes Zarządu
  • Ewa Przeździecka – Wiceprezes Zarządu
  • Piotr Kasprowicz – Wiceprezes Zarządu

Więcej informacji o firmie: www.mondaydevelopment.pl

        

Unidevelopment S.A. jest deweloperem o ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego Warszawy, Poznania, a także od 2016 roku Radomia. Spółka należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupy Unibep. Jest także członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.
Podczas ostatnich lat została wyróżniona wieloma nagrodami w środowisku branżowym m.in. tytułem Budowlanej Firmy Roku Miesięcznika Builder (w latach 2016 i 2017), czy Srebrnym Orłem Polskiego Budownictwa. Nagrodzony został również prezes firmy Zbigniew Gościcki, który otrzymał w 2017 roku tytuł Osobowości Branży miesięcznika Builder.

Więcej informacji o firmie: www.unidevelopment.pl