Nowych Kosmonautów wieczór

Budowa osiedla zakończyła się!

 

Z wielką przyjemnością ogłaszamy zakończenie realizacji trzeciego, ostatniego już etapu osiedla Nowych Kosmonautów. Tym samym, zgodnie z planem, rozpoczęliśmy przekazywanie kolejnych mieszkań nowym właścicielom. Łącznie wprowadziliśmy na poznańskie Winogrady 344 mieszkania, a trzy strzeliste budynki stanowią charakterystyczny punkt u zbiegu ulic Naramowickiej i Serbskiej.

Nowych Kosmonautów wieczór

Po 26 miesiącach wytężonej pracy z dumą prezentujemy nowoczesne i funkcjonalne osiedle zdobione niebanalnym muralem, który został stworzony przez uzdolnionych  studentów poznańskiej ASP.

Efektywne zarządzanie procesem budowy przez doświadczonego Generalnego Wykonawcę firmę Unibep pozwoliło w pełni wywiązać się z zadeklarowanych klientom terminów i zakończyć projekt zgodnie z zakładanym harmonogramem.

W trakcie realizacji inwestycji zmodernizowaliśmy znajdujący się tuż obok przystanek autobusowy, a także przebudowaliśmy fragment ulicy Serbskiej, dzięki czemu powstał nowy pas ruchu i wjazd na osiedle.

Nowych Kosmonautów Monday Development

Jeżeli zastanawiasz się, czy zamieszkać na Winogradach, to masz jeszcze szansę dołączyć do grona lokatorów osiedla Nowych Kosmonautów. W ofercie nadal znajdują się atrakcyjne mieszkania od 2 do 4 pokoi. Co istotne, wszystkie można oglądać już na żywo po wcześniejszym umówieniu spotkania z doradcą. Do dyspozycji klientów pozostawiamy również architekta wnętrz wraz z atrakcyjnymi pakietami wykończenia lokali pod klucz, co z pewnością znacząco przyspieszy proces adaptacji mieszkania.

Nowych Kosmonautów Monday Development

 

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży: KONTAKT